Veito CH1200 LT Beyaz 1200 W Kule Tipi Karbon Infrared Isıtıcı

Marka
Ürün Kodu : 1200lt b.
599,00 TL
529,90 TL %12 İndirimli


15:00'a Kadar Aynı Gün Kargoda
 Listeme Ekle  Karşılaştır

Veito CH1200 LT Beyaz 1200 W Kule Tipi Karbon Infrared Isıtıcı


Konforlu Isınmak Mümkün

Yüksek konforla ısınmaya ne dersiniz? Veito sayesinde sağlıklı infrared ısıdan faydalanabilirsiniz. İçinize nüfuz eden ısılara hazır olun! Maksimum verimde ısı için yüksek parlaklıkta alüminyum reflektörler tercih edilmiştir. Isınmanın keyfi senelerden beri Veito ile çıkıyor!


Güvenlik Emniyeti Mevcut

Veito’da üstün güvenlik emniyeti bulunmaktadır. Devrilme durumu olması halinde makine kendini kapatıyor. Böylece olası kazaların önüne geçilmiş oluyor. Normal çalışma pozisyonuna gelmeden cihazın çalışması mümkün değildir. Güvenli ısınma Veito’dan sorulur.


Yüksekliği İstediğiniz Gibi Ayarlayın

Daha verimli bir ısınma için yükseklik ayarı yapabilirsiniz. Mekan durumuna göre en ideal yükseklikte makineyi kullanabilirsiniz. Üstelik makine çalıştığı zaman havadaki oksijen ve nem oranı azalmaz. Isınmanız için havanın kalitesi düşmesi gerekmiyor.Yerden Tasarruf Etmek Mümkün

Isınmanız için çok fazla yerinizin olması gerekmiyor. Aksine yeriniz olmadan da ısınmanız mümkündür. Çünkü Veito için fazla yer gerekmez. Dilerseniz zemin üzerinde kullanabilir dilerseniz de onu duvara monte edebilirsiniz.


Hafifletilmiş Özel Tasarım

Veito için tasarım özel olarak hafifletilmiştir. Alüminyum gövde daha hafiftir. Bu hafiflik kullanım kolaylığı sunar. Gerektiğinde farklı mekanlara makine taşınarak kullanılabilir. Ergonomik ölçülere ve ağırlığa sahiptir. Özel taşıma aparatı mevcuttur.


Şıklığı ile Görsel Şölen Yaşatır

İşlevsel özelliklerinin yanı sıra Veito estetik özelliklere de sahiptir. Farklı renkleri mevcut olduğundan onu en sevdiğiniz renkte satın alabilirsiniz. Mekanınız sadece ısınmakla kalmayacak ayrıca onunla harika bir görünüme de sahip olacak! Veito ile kalite, sıcaklık, kolaylık ve konforun keyfini çıkarmanın tam da zamanı!

 


BENZER ÜRÜNLER