Tefal SV8053 Express Anti-Calc 2800 W Buhar Kazanlı Ütü

Marka
Ürün Kodu : sv8053
1.999,00 TL
1.580,00 TL %21 İndirimli


15:00'a Kadar Aynı Gün Kargoda
 Listeme Ekle  Karşılaştır

Tefal SV8053 Express Anti-Calc 2800 W Buhar Kazanlı Ütü


Çıkarabilen Kireç Toplayıcı

Uzun süreli bir kullanım için bir kireç toplayıcısı mevcuttur. Anti-Calc teknolojisi ile kireç oluşumunu engelleyerek kanalların tıkanmamasını sağlar. Kireç toplama haznesine biriken kireç kolay ve pratik bir şekilde boşaltılıp temizlenebilmektedir.

Kusursuz Kaygan Taban ile Daha Hızlı Ütü Yapmak Mümkün

Durilium AirGlide taban plakası kaygan ve hızlı bir ütü keyfini kullanıcılarına sunmaktadır. Optimum buhar dağılımı daha etkili ütü sonuçları vermektedir. Ayrıca bu özellik kullanım ömrünü uzatarak kullanıcının tasarruf etmesini sağlar.


Ultra güçlü Buhar Jeneratörü

Etkili bir ütü için 120g/dk sürekli buhar çıkışı ve 6.6bar’lık buhar basıncı birleşerek en kolay şekilde kusursuz ütülenmiş kumaşlara ulaşmanızı sağlayacaktır. Şok buhar basıncı ise 440g/dk’dır. En inatçı lekelerin bile üstesinden gelebilmektedir. Sahip olduğu buhar basıncı sizin iş gücünüzü azaltarak ütü performansını arttırmaktadır.

 

 

 

Süper Hızlı Isınma

30 saniye gibi hızlı bir sürede ısınarak kullanıma hazır hale gelmektedir. Bu sayede kullanıcılar zamandan tasarruf yapmış olur.


Kolay Taşınabilir Küçük Ebatlar

Kolay taşınabilmesi için taşıma kilit sistemine mevcuttur. Boyutlarından dolayı istediğiniz her yere taşıma imkânına sahip olursunuz. Bu kilit saklarken ve taşırken rahatlıkla beraber güvenlikte sağlamaktadır.


Çıkarılabilir Su Haznesi

Su haznesinin çıkarılabilmesinden dolayı, suyu ütüye değil de, sadece su tankını suyun bulunu yere götürerek tankı doldurabilirsiniz. 1.8L’lik su deposu kesintisiz bir şekilde ütü yapma imkânını kullanıcılarına tanımaktadır. Böylece zamandan tasarruf etmiş olursunuz.


BENZER ÜRÜNLER