Tefal Silence Force Cyclonic 5 TW7752 EA 450 W Toz Torbalı Süpürge

Marka
Ürün Kodu : tw7752
2.199,00 TL
1.799,00 TL %18 İndirimli


15:00'a Kadar Aynı Gün Kargoda
 Listeme Ekle  Karşılaştır

Tefal Silence Force Cyclonic 5 TW7752 EA 450 W Toz Torbalı Süpürge

Silence Force torbalı elektrikli süpürge, Extreme Silence Teknolojisini olağanüstü performansıyla, derinlemesine temizlik ve sıradışı konfor arasında en ideal dengeyi sağlar.Bu yüksek performanslı sessiz elektrikli süpürge, şık ve modern tasarımın yanı sıra temizliği kolaylaştırmak için ekstra büyük 4,5L kapasiteli toz haznesi gibi gelişmiş özelliklerle donatılmıştır.

 

Özellikleri
Image
Sıradışı Sessiz Temizlik Gücü
Silence Force, tam güçle çalışırken yalnızca 64 dB (A), yani günlük konuşmanın altında bir ses seviyesinde temizlikten ödün vermeden yüksek çekiş performansı sağlar. 
less
Image
Tüm Yüzeyler İçin POWER AIR Başlık
POWER AIR Başlık, her türlü temizliğin üstesinden gelmek için tasarlanmış iki pozisyona sahip bir toz fırçasıdır ve her yüzeyde kusursuz kayma hissi ile derinlemesine temizlik sunar. 
less
Image
Optimum Enerji Verimliliği için EffiTech Teknolojisi
Daha az enerji tüketimiyle daha fazla toz toplamak için, yeni EffiTech Motor sisteminin en son teknolojisi mükemmel enerji verimliliğine giden yolu açıyor. 
less
Image
XL Kapasite
Tam konfor ve kullanım kolaylığı için 4,5 L XL kapasite, daha kolay temizliğin anahtarıdır.
Image
Kusursuz Manevra Kabiliyeti
Daha fazla hareket kabiliyeti ve kullanım özgürlüğü için dört adet 360° çok yönlü tekerlek sayesinde istenen her yönde sorunsuzca hareket edin. 
less
Image
Yepyeni, Modern Tasarım
Estetik ve kullanıcı dostu tasarım arasında mükemmel dengeyi yakalayan yeniden tasarlanmış format, temizlik deneyiminizi iyileştirmek için dokulu ve ergonomik bir tutma sapı içerir. 
less
Image
Daha Az Bakımla Daha Uzun Ömürlü Performans
Bu elektrikli süpürge, daha az bakımla uzun süreli performans sağlayan kalıcı filtrelerle uzun süre dayanacak şekilde üretilmiştir. 
less
Image
Bundan Sonra Torba Değiştirirken Veya Boşaltırken Toz Yok
Hygiene+ torbası, özellikle alerjisi olan kişiler için, toz bulutlarını ve tozla teması önleyen mükemmel filtreleme sayesinde sıradışı hijyen sağlayan gizli bir silahtır. 
less
Image
Onarılabilir Ürün
  • Kolay onarılacak şekilde tasarlanmıştır
  • 10Y+ için düşük bedelli, hızlı yedek parça teslimi
  • Dünya genelinde 6500 onarım merkezi

 


BENZER ÜRÜNLER