Tefal Orbita QB110838 300 W 4 lt Standlı Hamur Yoğurma Makinesi

Marka
Ürün Kodu : ORBİTA
899,00 TL
874,90 TL %3 İndirimli


15:00'a Kadar Aynı Gün Kargoda
 Listeme Ekle  Karşılaştır

Tefal Orbita QB110838 300 W 4 lt Standlı Hamur Yoğurma Makinesi

Pişirme maceranıza Tefal'den Orbita Standlu Mikser ile başlayın! Bu ultra kompakt 300W standlı mikserle, çok çeşitli lezzetli tarifleri kolaylıkla yapabilirsiniz, orbital karıştırma hareketi ve darbe düğmeli beş ayarlanabilir hız sayesinde mükemmel, homojen sonuçlar sağlar. Yüksek kaliteli paslanmaz çelikten iki çırpma teli ve iki hamur çengelinin yanı sıra yüksek kapasiteli bir 4L paslanmaz çelik hazne dahildir - hepsi bulaşık makinesinde yıkanabilir!

Özellikleri
Image
Pişirme kolaylaştı
Orbita, çok çeşitli lezzetli kekler ve hamur temelli tarifleri kolaylaştırmak için temel araçlar ve hız kontrolü dahil mükemmel özellik kombinasyonunu bir araya getirir. 
less
Image
Homojen sonuçlar
Orbital karıştırma hareketi sayesinde, çırpma teli ve hazne aynı anda dönerek haznenin her köşesine ulaşılmasını sağlar - eşit, homojen sonuçlar için. 
less
Image
Zahmetsiz kullanım
Yüksek kapasiteli 4L paslanmaz çelik kase, tüm aile için yemek tarifleri hazırlamak için mükemmeldir, otomatik döndürme ise karıştırma işini ortadan kaldırır. 
less
Image
Ultra kompakt
Tek bir A4 boyutlu kağıda eşdeğer ayak izi ile ultra kompakt tasarım, her mutfağa kolaylıkla uyar. 
less
Image
5 hız ayarı
5 ayarlanabilir hız ve bir darbe düğmesi, çok çeşitli lezzetli kreasyonlar için tüm pişirme ihtiyaçlarınıza mükemmel uyum sağlar. 
less
Image
10 yıl onarılabilir
Dünya çapında 6500'den fazla onarım merkezi sayesinde 10 yıl boyunca düşük maliyetli ve hızlı yedek parça teslimatı ile kolay onarım için tasarlanmıştır. 
less
Image
2 çırpma teli ve 2 hamur kancası
Yüksek kaliteli paslanmaz çelik çırpıcılar, çırpılmış yumurta beyazlarından yumuşak çırpılmış kremaya kadar hafif malzemelerin üstesinden kolaylıkla gelir. Yüksek kaliteli paslanmaz çelik hamur kancaları, lezzetli çörek, ekmek ve pizza hamuru gibi ağır karışımların üstesinden gelir. 
less
Image
Temizlemesi kolay
Bulaşık makinesinde yıkanabilen aksesuarlar hızlı ve kolay temizlik sağlar.
Image
Onarılabilir Ürün
  • Kolay onarılacak şekilde tasarlanmıştır
  • 10Y+ için düşük bedelli, hızlı yedek parça teslimi
  • Dünya genelinde 6500 onarım merkezi