Tefal FV5697 Turbo Pro Anti-Calc 3000 W Buharlı Ütü

Marka
Ürün Kodu : fv5697
799,00 TL
709,90 TL %11 İndirimli


15:00'a Kadar Aynı Gün Kargoda
 Listeme Ekle  Karşılaştır

Tefal FV5697 Turbo Pro Anti-Calc 3000 W Buharlı Ütü


İnatçı Kırışıklıkları Giderme

Sahip olduğu etkili buhar çıkışı ve turbo buhar gücü ile inatçı kırışıklıkları tek hamlede gidermenize imkan sağlar. Turbo buharın kumaşa güçlü nüfuz etme özeliği sayesinde kalın kumaşlarda dahi en inatçı kırışıklıkları kısa süre içerisinden açabilir, kıyafetleriniz giymeye hazır konuma getirebilirsiniz.

Dikey Kullanım İle Giysi Havalandırma

Sahip olduğu dikey ütüleme fonksiyonu ve dikey pozisyonda 270 gr turbo buhar püskürtme avantajı ile uzun süre dolapta sakladığınız kıyafetlerinizi kolaylıkla havalandırabilirsiniz. Gömlek ve pantolonlarınızın kalın kumaşlara sahip kabanlarınızın kısa süre içerisinde dikey modda kırışıklıklarını giderebilirsiniz.


Kaygan Taban Tasarımı

Kaygan taban tasarımı en kalın kumaşların üzerinde dahi cihazı kolaylıkla hareket ettirebilmenizi sağlar. Taban kumaş üzerinde kayarak zorlu kırışıklıkları zamandan tasarruf sunarak giderir. Kaygan taban kararma ve paslanma problemlerinden etkilenmeme özelliği ile uzun ömürlü kullanım sunar.


Eko Mod İle Enerji Tasarrufu

Sahip olduğu eko mod ile giysilerinizde yer alan kırışıklıkları giderirken, % 20 enerji tasarrufu sağlamanıza imkan tanır. Maksimum performansta çalışırken, düşük enerji sarfiyatı sağlayarak, bütçenizi ve doğayı korur.


Yüksek Güvenlik

Sahip olduğu otomatik kapanma fonksiyonu ile güvenlikli kullanım avantajı sunar. Cihazı farkında olmadan yüzeye paralel konumda unutmanız halinde otomatik kapama devreye girerek, tüm olası kaza risklerine karşı sizi korur. Tabanı yere temas eder şekilde veya yan şekilde yerde kalma halinde 30 saniye içerisinde kapanarak, güvenlik koşullarını sağlar.


Lekelenmeyi Önleme

Özel olarak tasarlanan yapısı ile sunduğu su damlatmama özelliği ile kıyafetlerin üzerinde su lekelerinin oluşmasını önler. Kıyafetlerinizde yer alan kırışıklıkları giderirken, su haznesi tam seviyede dolu olsa dahi su damlatma problemi yaşamadan kıyafetlerinizi giyilmeye hazır konuma getirebilirsiniz.

 


BENZER ÜRÜNLER