Tefal Cube UT2020 Yüksek Basınçlı Buharlı Ütü

Marka
Ürün Kodu : ut2020
2.599,00 TL
2.269,90 TL %13 İndirimli


15:00'a Kadar Aynı Gün Kargoda
 Listeme Ekle  Karşılaştır

Tefal Cube UT2020 Yüksek Basınçlı Buharlı Ütü

-Etkiliyeci buhar gücü ve ultra-hafif ütüsü ile  Tefal Cube Yüksek Basınçlı Buharlı Ütü, kıyafetlerinizi ütülemekten çok daha fazlasını yapar. 

-Evde  ve buharlama ile sağlıklı ve güvenli bir yaşam ortamı için yüksek performanslı bir cihaz sunar.

-Yüksek başınçlı buharın doğal gücüyle evinizdeki her odayı kolayca arındırmayı sağlayan akıllı mobil formatla, kokuları azaltırken yüksek hijyen sağlayın.

-Bu çok yönlü cihaz, şok buhar ve sürekli buhar çıkışını avucunuzun içine getiren profesyonel düzeyde yüksek basınç teknolojisi ile donatılmıştır.

-Ütüleme seanslarınız, dikiş yerleri ve yakalar gibi zor alanları kolayca kırışıklıklardan kurtarmak  için hassas bir uç ile kolay ve etkilidir.

-90 g / dakikaya kadar sürekli buhar çıkışı ve zorlu kırışıklıklar için 200 g / dakikaya kadar şok buhar  ile yüksek verimli sonuçlara kolayca ulaşılabilir.

-Ultra hafif ütü başlığı ile her gün kırışılıklardan arınmış hijyenik giysilere sahip olursunuz.

Ürün Özellikleri

Tüm kumaş yüzeylerde yüksek hijyen sağlar

Yenilikçi ütüleme ve daha fazlası: Kullanışlılığı ve kolay taşınabilirliği sayesinde evinizin her odasında buharın arındırıcı gücü ile yüksek hijyen sağlar.

Buharın arındırıcı gücü

Yoğun buhar, doğal arındıcı gücü ile mükemmel hijyen sağlar.

Yüksek-buhar teknolojjisi

Gelişmiş teknoloji yüksek buhar gücü sağlar: 90 gr/dk'ya kadar sürekli buhar çıkışı, zorlu kırışıklıklar için 200 gr/dk şok buhar ve 5,8 bara kadar buhar basıncı.

Ultra-hafif ütü başlığı

Standart buharlı ütüye göre iki kat daha hafif olanyalnızca 530 gram ağırlığındaki gelişmiş ergonomiye sahip ütü başlığı yüksek konfor sağlar.

Hızlı mobil format

İyi hazırlanmış tasarımın içerdiği kolay taşıma tutacağı  ve ihtiyaç duyduğunuz her yeri buharla sterilize etmek için evinizde zahmetsizce ve sorunsuzca hareket etmenizi sağlayan 4,8 m menzile sahiptir.

Hızlı ısınma

70 saniye içerisinde kullanıma hazır

Aksesuarları ile daha güçlü

Cube buharlı ütü aksesuarları ile daha güçlü

Yüksek hijyen sağlar

Daha konforlu bir hayat için buharın arındırıcı gücü ile evinizi sağlıklı tutun.

 


BENZER ÜRÜNLER