Tefal Access Steam DR8085E1 1500 W Buharlı Kırışık Giderici Ütü

Marka
Ürün Kodu : DR8085
699,00 TL
549,00 TL %21 İndirimli


15:00'a Kadar Aynı Gün Kargoda
 Listeme Ekle  Karşılaştır

Tefal Access Steam DR8085E1 1500 W Buharlı Kırışık Giderici Ütü

Ütü Masası Kullanmaya Son

Özel tasarımı sayesinde ütü masası kullanım zorunluluğunu ortadan kaldırır. Dikey ütülemesi ile birlikte yıkanmış ve kırışmış halde bulunan giyişlerinizi askıda ya da bulundukları yerde hızlıca ütüleyebilirsiniz. Aynı zamanda kullanıma bağlı olarak da kırışına giysilerinizi pratik şekilde kötü görünümlerinden kurtarır.

Eşsiz Zaman Tasarrufu

Ütü yapmanın en zorlu kısımlarının başında ütü masasının kullanımı gelmektedir. Ütü masasına bir türlü yerleşmeyen ya da tam oturmayan kıyafetler masanın kullanımı zorlaştırmakta, ütü yapmayı ise zahmetli hale getirmektedir. Dikey halde ütülemeye imkân veren yapısı sayesinde ütü yapmak son derece pratik hale gelmektedir.

 

Her Çeşit Kumaş İçin İdeal

Farklı kumaş türleri için tasarlanmış yapısı sayesinde en narin elbiselerinizden en sert kumaşa sahip kıyafetlerinize kadar harika bir ütüleme deneyimi yaşarsınız. Kıyafetlerinizin dokusunu koruyarak olası zararların önüne geçerek, hem zahmetsiz ütüleme hem de kıyafetlerinizin ömrünü uzatmasını sağlıyor.

Buhar Kazanına Son

Su haznesini üzerinde taşıması ile buhar kazanını ütüleme esnasında yanınızda taşımanın önüne geçer. Böylece ev ortamında eşsiz bir hareket imkânı sunduğu gibi 200 ml geniş hacmi sayesinde de rahatça istediğiniz kıyafetleri hazır hale getiriyor.


Ergonomik Tasarım

Ergonomik tasarımı sayesinde tek elle rahatça kullanılmaktadır. Hareket kolaylığı sağlayan tasarımı bu sayede kavrayış özgürlüğü sunuyor.


Güçlü Performans

1500 Watt özelliği ile en zorlu kırışıkların bile üstesinden gelir. Paslanmaz çelik tabanı sayesinde de kıyafetlerinize çok uzun süreler kullanım kolaylığı vererek, ütü yapmayı harika bir deneyim haline getirir.

 

Tefal Access Steam Kırışık Giderici Ütü

 


BENZER ÜRÜNLER