Arzum AR5059 Valente Epilatör

Marka
Ürün Kodu : ar5059
299,00 TL
270,00 TL %10 İndirimli


15:00'a Kadar Aynı Gün Kargoda
 Listeme Ekle  Karşılaştır

Arzum AR5059 Valente Epilatör

Çok Sayıda Cımbız
 
18 türde cımbız sisteminin profesyonel bir şekilde çalışmasından dolayı en kısa tüyleri bile kökünden hemen alır. Bu sayede cildin üzerinde her zaman pürüzsüz bir doku oluşmaya başlar. Tüylerinizi sertlik ve yumuşaklığına uygun olarak 18 farklı türde yer alan cımbız sistemini seçerek kullanabilirsiniz.
 
 
Farklı Ayar Seçenekleri
 
Hassas epilasyon ve hızlı epilasyon olmak üzere toplamda iki farklı türde hız seçeneği vardır. İstediğinizi tercih ederek kısa sürede istenmeyen tüylerinizden kurtulabilirsiniz. Cildiniz hem pürüzsüz hem de canlı bir görüntüye sahip olacaktır.
 
 
Kullanım Seçimi Sizde
 
Şarjlı ya da kablolu kullanımları mevcuttur. Kablolu kullanımlarda cildinizde ulaşamadığınız yerlere kadar giderek tüylerinizi kolay ve hızlı bir şekilde alabilirsiniz.
 
 
Özel Tasarım Başlık
 
Ürünün içerisinde özel tıraş başlığı yer alır. Özel tıraş başlığı ile vücudunuzda yer alan hassas bölgelerinizdeki tüyleri de tahrişe ve batmaya sebep olmadan alabilme imkanınız vardır.
 
 
Kısa Sürede Şarj Edin
 
Ergonomik bir yapıda meydana getirildiği için her yere kolay bir şekilde yanınızda götürebilirsiniz. Toplamda 1.5 saatte cihazı şarja bıraktığınız zaman 40 dakika boyunca şarjı dayanabilir. Üstelik şarjını tamamen doldurduğunuz zaman kablosuz bir şekilde şarja takmadan cihazı kullanabilirsiniz.
 
 
Temizliği Çok Rahat
 
Yıkanabilir başlığı sayesinde kolayca çıkararak ürünü temizleyebilirsiniz. Kolay çıkarılabilir aparatlarının olmasından dolayı ürünün temizlenmesinde fazla vakit kaybetmemiş olursunuz.